wtorek, 31 lipca 2012

A może na miętowo????

Mam mały dylemat: ja kocham biały ale moi bliscy.... T. ma już dosyć, gdy na każde jego pytanie: "Jaki będzie przedpokój, łazienka czy stolik w kuchni?" odpowiadam: "BIAŁY". Mój mąż nie do końca ma taką wizję naszego domku na wsi, chociaż staram się go bombardować jak tylko mogę zdjęciami pięknych białych wnętrz. On twierdzi, że będzie "za mdło"...Więc idąc tym tropem szukam inspiracji w internecie, co by i wilki był syty i owca cała:) Oto co znalazłam:

Może mięta połączona z bielą przekona mojego męża??????

A dodatki do kuchni na pewno wziełabym takie:


I jeszcze jedno pytanie: muszę "odświeżyć" 2 piece kaflowe, więc szukam w internecie informacji na temat farb do kafli czy fugi. Niestety, opinie, do których do tej pory udało mi się dotrzeć, nie nastrajały zbyt optymistyczne, szczególnie jeśli chodzi o temperaturę (oba piece są dobre i nie będą dekoracją).
Jeśli ktoś z Was ma/miał podobne doświadczenia, albo słyszał o kimś, kto takie piece odnawiał, malował itd to dajcie mi znać!!!!! Bo już powoli tracę nadzieję.....

Dzięki  za wszystko!!!!!!!!!!!!

Marta:)

3 komentarze:

 1. o proszę znajoma twarz i super blog:)miło!
  jestem na etapie stawiania domku i też się zastanawiam nad wystrojem:)
  bardzo mi się podobają białe wnętrza tak jak Tobie ale mięta mnie w tym momencie rozbroiła:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hej, hej!dzięki za dobre słowo!cieszę się, że mnie odwiedziłaś...ja dopiero stawiam pierwsze kroki w "bloggowym świecie", nie to co Ty, "weteranko" (oczywście w dobrym tego słowa znaczeniu)!dzięki za kalosze w kratkę;) bo moja sis kupiła je właśnie dla mnie:))))na moją cottage będą jak znalazł:)))do zobaczenia na blogu:)

   Usuń